Szkolenia BHP Online

Szkolenia BHP Online

 

Za bezpieczeństwo i higienę pracy w firmie odpowiadają zarówno pracodawcy, jak i zleceniobiorcy. To jednak na liście obowiązków przedsiębiorców znajduje się wymóg zorganizowania szkolenia z zakresu BHP. Program prowadzonych przez naszą firmę kursów obejmuje takie zagadnienia jak m.in. wypadki przy pracy, ryzyko zawodowe, zobowiązania pracodawców i pracowników, przyczyny i skutki stresu zawodowego, mobbing, ergonomia stanowiska komputerowego, temat rozgorzenia (flashover) i ciągu wstecznego ognia (backdraft). Mnogość tematów sprawia, iż oferujemy kompleksowe szkolenia BHP dla pracowników – zarówno online, jak i stacjonarnie.

Szkolenia BHP online zyskują coraz większą popularność. Wynika to z wielu korzyści, jakie zdolne są zapewnić kursy internetowe. Przede wszystkim organizacja takowego spotkania jest prosta i szybka. W szkoleniu BHP online może brać udział osoba, która znajduje się nie tylko w dowolnym miejscu w Polsce, ale i na świecie. W szkoleniach BHP online często uczestniczą zleceniobiorcy, pracujący w trybie zdalnym. Skorzystanie z opcji szkolenia BHP online jest również bardziej ekonomicznym rozwiązaniem niż tradycyjna forma kursu. Przedsiębiorcy nie są zobligowani do wygospodarowywania sali konferencyjnej na czas szkolenia, ani wysyłania pracownika w podróż służbową.

Na tym lista zalet się nie kończy. Szkolenia BHP online są rozwiązaniem elastycznym, pozwalającym na sprawne i efektywne przekazanie wiedzy, a także zaangażowanie każdego z uczestników do aktywności podczas kursu. Z uwagi na trwający od 16 maja 2022 roku stan zagrożenia epidemiologicznego, szkolenia BHP online są jedyną opcją, gwarantującą pełne bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom kursu.

Do kogo kierowane są szkolenia BHP online?

Szkolenia okresowe i wstępne BHP online mogą być organizowane dla wszystkich grup zawodowych:

  • dla pracodawców,
  • dla osób kierujących pracownikami,
  • dla pracowników administracyjno-biurowych (zwłaszcza tych pracujących w branży internetowej),
  • dla kadry inżynieryjno-technicznej,
  • dla studentów,
  • dla nauczycieli wszystkich typów szkół i nauczycieli akademickich,
  • dla każdej innej grupy zawodowej.

Szkolenia BHP dla pracowników online

Szkolenia wstępne oraz okresowe BHP online przeprowadzane są przy użyciu wybranych wraz z pracodawcą znanych aplikacji z opcją wideokonferencji: Skype, Webex, Zoom, Team, Hangout. Jak wygląda organizowanie szkolenia BHP online? Wystarczy zebrać wszystkie adresy mailowe pracowników, którzy chcą wziąć udział w internetowym kursie, a następnie przesłać na pocztę wygenerowany link z zaproszeniem na szkolenie BHP online. W dniu spotkania należy kliknąć w załączone w mailu hiperłącze, by zostać przekierowanym do odpowiedniego „pokoju”. Aby uniknąć komplikacji, kilka dni przed pierwszym spotkaniem w ramach szkolenia BHP online, przeprowadzamy test funkcjonalności webinarium.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także kontaktu, abyśmy mogli odpowiedzieć na wszelkie pytania z zakresu szkoleń wstępnych i okresowych BHP online dla pracowników i pracodawców. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą!