Szkolenia BHP po angielsku

Dla cudzoziemców (szkolenia w jęz. angielskim, rosyjskim, francuskim)

 

Tylko u nas profesjonalne, atrakcyjne szkolenie BHP dla pracowników zagranicznych w języku angielskim, rosyjskim i francuskim prowadzone własną kadrą, bez pośredników!

Do Polski rok rocznie przybywa coraz więcej pracowników z zagranicy. Oprócz dominującej imigracji z Ukrainy, spotykamy pracowników z Białorusi, Rosji, Gruzji, Turcji, Indii, Pakistanu, Europy Zachodniej. Koniecznością jest zapewnienie im w zrozumiały sposób wiedzy o zagrożeniach i metodach ich unikania, prawach i obowiązkach, organizacji pracy.

Oferujemy szkolenia BHP wstępne i okresowe w języku angielskim, rosyjskim, francuskim dla wszystkich grup zawodowych.

Szkolenia BHP po angielsku to nasza specjalność!

Przeznaczone są przede wszystkim dla pracodawców, zarządów firm, kadry kierowniczej, pracowników administracyjno-biurowych, programistów. Odbywają się z wykorzystaniem autorskich prezentacji multimedialnych i zyskują najwyższe oceny naszych słuchaczy!

UWAGA: Firma Futura BHP zatrudnia specjalistów BHP i wykładowców wyższych uczelni, na co dzień pracujących w środowisku obcojęzycznym.

Wśród firm i instytucji dla których prowadziliśmy szkolenia BHP w jęz. angielskim, rosyjskim i francuskim znajdują się międzynarodowe korporacje: Procter&Gamble, Ikea, Siemens, GlaxoSmithKlein, ING; placóweki dyplomatyczne: Ambasada Kanadyjska, Ambasada Włoska; uczelnie wyższe: Collegium Civitas, SGGW, WWSI – i wiele innych.

Rośnie zapotrzebowanie na szkolenia BHP po rosyjsku!

Są wymagane przez pracodawców nie tylko dla pracowników z Rosji, ale przede wszystkim z Ukrainy, a także Białorusi, Gruzji, Armenii, Kazachstanu.

Kursy są prowadzone bez tłumacza i pośredników. To bardzo korzystna forma przekazania wiedzy dotyczącej przepisów i zasad BHP obowiązujących w Polsce. Klientami, którzy zamawiają szkolenia w języku rosyjskim, najczęściej są firmy budowlane i handlowe.

UWAGA: Organizujemy także szkolenia BHP w języku francuskim!

Oprócz kursów w jęz. angielskim w naszej ofercie są również:

  • Oceny ryzyka zawodowego po angielsku
  • Instrukcje BHP po angielsku
  • Szkolenia z zasad udzielania pierwszej pomocy po angielsku

 

szkolenia bhp po angielsku