Szkolenia BHP

„Bezpieczeństwo i higiena pracy” to ważny zbiór zasad na temat bezpieczeństwa wykonywanych przez nas obowiązków zawodowych. Wielu pracodawców szuka kursu bhp w Warszawie, Katowicach czy każdym innym mieście, gdyż odpowiednie szkolenia pracowników, to wymóg firmy (a i przy okazji prawny). Wciąż jednak pojawia się wiele pytań związanych z tym zagadnieniem.

W dużej mierze dlatego, że szkolenia takie są kojarzone najczęściej przez pracowników jako nudną konieczność i marnowanie czasu. Tymczasem wcale nie musi tak być! Nasza firma zapewnia wykłady dopasowane do wykonywanych przez kursantów prac, a nasi trenerzy w sposób umiejętny i lekki przekazują wszystkie potrzebne informacje. Dzięki takiemu podejściu pracownik szybko i łatwo przyswaja wiedzę oraz odświeża już posiadaną. Przekłada się to na bezpieczniejsze wykonywanie powierzonych zadań i mniej wypadków.

Szkolenie BHP — jak często trzeba je przeprowadzać?

Szkolenia BHP są szkoleniami okresowymi i na pracodawcę nałożony jest obowiązek ich regularnego wykonywania. Ich głównym celem jest przypomnienie i ugruntowanie wiedzy, a także przedstawienie nowych rozwiązań z danego zakresu.

Okres, w jakim powinno być ono powtarzane, jest uzależniony od rodzaju wykonywanej pracy. Może to być raz na rok lata lub raz na pięć lat. Minimalny czas trwania szkolenia wynosi 8 lub 16 godzin (również zależne od zajmowanego stanowiska pracy).

Szkolenia BHP — Warszawa

Jeśli Ty lub Twoja firma poszukujecie odpowiednich kursów czy seminariów, to dobrze trafiliście. Nasza firma wykonuje szkolenia BHP w Warszawie. Jeśli miałyby się one odbyć gdziekolwiek indziej, to również istnieje możliwość zorganizowania takiego eventu. Oferujemy ponadto przeprowadzenie szkoleń BHP w formie online. Jest to rozwiązanie wygodne dla osób pracujących zarówno w siedzibie firmy, jak i zdalnie – oznacza bowiem oszczędność czasu i zasobów Twojej firmy!

Co nas wyróżnia?

Często przed rozpoczęciem poszukiwań takiego kursu, pojawia się pytanie: „Jak znaleźć szkolenia BHP tanio i w Warszawie?”. U nas koszt jest ustalany indywidualnie, zależnie od rodzaju szkolenia, stanowisk pracy czy liczebności grupy. Przy większej ilości uczestników proponujemy negocjacje cenowe, a rabaty mogą sięgać nawet kilkudziesięciu procent.

Ponieważ szkolenia BHP dla pracodawców w Warszawie to temat zawsze aktualny, oferujemy również stałe umowy. Ułatwiają współpracę czy określanie kosztów poniesionych przez pracodawcę. Takie szkolenia przeprowadzamy głównie w siedzibie firmy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nasze szkolenia są elastyczne i dostosowane do konkretnych potrzeb. Nasze najważniejsze cechy naszej oferty to:

  • wstępne ustalenie stanowisk pracy kursantów, ich specyfika, historia ewentualnych wypadków w firmie,
  • szkolenia stacjonarne, jak i online,
  • przekazywana wiedza dostosowana do uczestników oraz ich obowiązków,
  • indywidualna wycena,
  • dodatkowo szkolenia w języku angielskim i francuskim.

Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz ciągle podnoszą swoje kwalifikacje. Są wśród nich wykładowcy uczelni, ratownicy medyczni czy inspektorzy ochrony przeciwpożarowej. Zachęcamy do kontaktu!

szkolenia bhp