Największa wartość cechuje usługi, które są tworzone z uwzględnieniem wyższych idei. Wszyscy chyba jesteśmy zgodni co do tego, iż nie ma nic ważniejszego niż zdrowie i życie. Firma Futura BHP specjalizuje się w opracowywaniu merytorycznych szkoleń z pierwszej pomocy oraz innych usług w zakresie BHP.

Znajomość zasad pierwszej pomocy BHP ratuje życie!

Czasami wystarczy ułamek sekundy, aby stan zdrowia danego człowieka znacznie się pogorszył. W wielu przypadkach liczy się wtedy czas reakcji – im szybszy, tym większe są szanse na przeżycie. Żeby jednak wiedzieć, jak prawidłowo zachować się w takich sytuacjach, należy najpierw przejść profesjonalne szkolenie. Pierwsza pomoc przedmedyczna uratowała już życie wielu osobom – to jest fakt, nie opinia.

Warto również pamiętać, iż pierwsza pomoc BHP to najskuteczniejszy środek przygotowawczy do dalszego leczenia. Ponadto nie wolno zapomnieć, że błędne działania przedmedyczne mogą mieć katastrofalne skutki. Dlatego tak ważna jest znajomość tych zasad nie tylko w teorii, ale również umiejętność ich prawidłowego zastosowania w praktyce.

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm prowadzone przez PROFESJONALISTÓW

Wykonywanie obowiązków służbowych powinno opierać się nie tylko na efektywności, ale również – a tak naprawdę przede wszystkim – bezpieczeństwie. Proponujemy więc skorzystać z profesjonalnych szkoleń z pierwszej pomocy dla pracowników, pracodawców, kadry kierowniczej i wszystkich innych zainteresowanych osób.

Możemy pochwalić się udokumentowanym doświadczeniem w świadczeniu tego typu usług. Bardzo cieszmy się, że nasi klienci cenią sobie nasz nienaganny profesjonalizm i obszerną wiedzę. Współpracowaliśmy między innymi z Ambasadą Kanady i Ambasadą Włoch. Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z referencjami. Stanowią one niepodważalny dowód potwierdzający nasze słowa.

Szkolenie pierwsza pomoc przedmedyczna dla pracowników z różnych branż

Z oferty firmy Futura BHP mogą skorzystać pracownicy z różnych branż, ponieważ dbać o zdrowie trzeba wszędzie – niezależnie od zawodu. Oczywiście zgadzamy się, że istnieją zakłady pracy bardziej narażone na różnego rodzaju wypadki. Mowa tu zwłaszcza o firmach zatrudniających głównie pracowników fizycznych.

Nie oznacza to jednak, iż inne miejsca są w stu procentach bezpieczne. Zawsze istnieje ryzyko zdarzenia niebezpiecznego dla zdrowia i życia. Każda firma – niezależnie od tego, czym się zajmuje – powinna więc zapoznać się z zasadami pierwszej pomocy BHP.

Pierwsza pomoc BHP – naszą kadrę tworzą wykwalifikowani instruktorzy

Zatrudniamy tylko dyplomowanych ratowników medycznych oraz szkoleniowców od lat zajmujących się szkoleniami. Przygotowane przez naszą firmę szkolenia pierwszej pomocy przedmedycznej zostały opracowane w taki sposób, aby przekazać wiedzę w możliwie najbardziej przystępnej i zrozumiałej dla każdego formie.

Skontaktuj się z nami i zapytaj, o co chcesz!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, zachęcamy do współpracy oraz kontaktu. Możesz śmiało zadać nam wszystkie pytania dotyczące szkoleń z pierwszej pomocy dla firm oraz innych usług BHP, które realizujemy. Wybierz najwygodniejszą dla siebie formę kontaktu.

  • Napisz maila na adres: futura@futura-bhp.com.
  • Zadzwoń pod numer telefonu: +48 502 595 980.
  • Skorzystaj z innego numeru telefonu: +48 509 561 530. Dzięki niemu dodzwonisz się do głównego specjalisty do spraw BHP.

Oferujemy także przygotowywanie obowiązkowych instrukcji BHP. Zapraszamy raz jeszcze do kontaktu!

 

Szkolenie bhp dla osób wskazanych do udzielania pierwszej pomocy